jrs
16 دی 1401 - 14:45

️تمام محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه باز است

کرمانشاه- ️️مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به بارش برف و باران در استان گفت: ️تمام محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه باز است.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به بارش برف طی ۲۴ ساعت گذشته در استان کرمانشاه عملیات برف‌روبی در محورها انجام شده و تمامی راه‌های مواصلاتی استان کرمانشاه باز است.

وی افزود: ۵۶ نیروی راهداری به صورت مستقیم درگیر عملیات برف‌روبی و ۴۲ دستگاه ماشین آلات راهداری، برف روبی و نمک پاشی را انجام داده‌اند.

️مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به بارش‌ها ۵۰۸ کیلومتر باند عملیات برف روبی و نمک پاشی انجام و ۳۱۰ تن شن و نمک مصرف شده است.

کرمی افزود: همچنین خودروهای گرفتار در برف توسط نیروهای راهداری امدادرسانی شده و در صورت نیاز برای اقامت به راهدارخانه‌ها راهنمایی شده‌اند.

️وی اضافه کرد: در حال حاضر تمامی راه‌های مواصلاتی اصلی، فرعی و روستایی در استان کرمانشاه باز هستند و برف روبی و نمک پاشی انجام شده است.

کرمی درباره بازگشایی محورهای روستایی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته هفت محور روستایی مسدود شده بود که با تلاش راهداران و انجام ۲۴۰ کیلومتر باند و مصرف بیش از ۴۰ تن شن و نمک موفق به بازگشایی محورها شدند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 958462