jrs
15 دی 1401 - 12:01

محموله اسلحه قاچاق به مقصد نرسید/ کشف ۲۴ قبضه کلاشینکف در سرپل‌ذهاب

فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: ۲۴ قبضه سلاح کلاشینکف و مقادیر زیادی فشنگ جنگی از قاچاقچیان سلاح و مهمات در این شهرستان کشف و توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، صدرالله بابلی فرماندار سرپل‌ذهاب از کشف ۲۴ قبضه اسلحه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این محموله سلاح که به صورت قاچاق وارد کشور شده بود با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و همکاری مامورین انتظامی و هنگ مرزی حین عبور از این شهرستان کشف و توقیف شد.

وی تصریح کرد: این محموله شامل ۲۴ قبضه سلاح کلاشینکف و مقادیر زیادی فشنگ جنگی است که از مرزهای غربی به صورت قاچاق وارد کشور شده و قاچاقچیان قصد انتقال آن را به استان‌های مرکزی داشتند.

فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: مبارزه با قاچاقچیان سلاح و حمل کنندگان آن به صورت بی‌امان با اشراف کامل اطلاعاتی در دستور ویژه نیروهای امنیتی و انتظامی است و متخلفان بدانند که در رصد و کنترل کامل مأموران نظامی و انتظامی بوده و به شدت با آنها برخورد خواهد شد.

بابلی با بیان اینکه امنیت خط قرمز ما است، ادامه داد: با افرادی که امنیت مردم را به خطر بندازند و درصدد ایجاد ناامنی باشند با حمایت دستگاه قضایی برخورد قاطع خواهد شد.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 956353